• Dny otevřených dveří proběhnou v čtvrtek 8. února a ve čtvrtek 7. března 2024. Jste srdečně zváni, rádi Vám představíme naši školu, školní družinu, vzdělávací program a zodpovíme Vaše dotazy.

Již nyní se můžete telefonicky objednávat k zápisu do 1. tříd na čísle 416 735 797.

• Školní družina hledá nové talenty aneb Talentmánie 2023!

• Ve čtvrtek 09.03.2023 děti ze třetích tříd předvedly svým mladším spolužákům a odborné porotě, co vše umí. A umí toho spoustu! Viděli jsme tanec, zpěv, hru na klavír, na flétnu i housle, akrobacii nebo dramatizace pohádky, byli i stand-up komici. O role poroty, moderátorek, techniků a doprovodný program se postaraly studentky Střední pedagogické školy, kterým moc děkujeme.
          Letošní Talentmánie opět ukázala jak šikovné děti máme, všechny byly úžasné a zaslouží uznání!
          Publikum se také skvěle bavilo a výborně se zapojilo. Všichni se už teď moc těšíme na příští ročník!

Miloslava Ladová

• Co jsme se pro Vás nového naučili

• Naši učitelé stále vymýšlejí pro své žáky nějaké novinky a snaží se jim výuku obohatit a zpestřit novými poznatky, vyučovacími metodami, způsoby výuky aj. Novinky nyní prezentujeme formou komiksu na facebooku a našem webu. Sledujte jednotlivé díly našeho seriálu a dozvíte spoustu zajímavostí.“, říká Dr. V. Hanč, ředitel školy.

Miloslava Ladová

• Okresní recitační přehlídka

• Naše škola vyslala do okresního kola 8 svých zástupců ze 2. - 9. tříd ve 4 kategoriích. Soutěž proběhla 28. 2. v divadélku Minimax na ZUŠ. Letos se nám velmi dařilo. Do krajského kola postoupila Miriam Illichmannová (I. kategorie, 3.a) a Ondřej Vlček (II. kategorie, 5.a). Několik dalších recitátorů dostalo za svůj výkon speciální ocenění  - Lota Ladová (2.a), Nelly Tupcová (4.a) a Ema Dobrovodská (9.a). Konkurence byla velká, pro všechny to byla cenná zkušenost, měli krásný zážitek. Všichni naši žáci se mezi recitátory rozhodně neztratili. Gratulujeme oceněným a děkujeme všem zúčastněným.