• 1. supeň od 17.00 hodin,
    • 2. stupeň od 18.00 hodin.

V úterý 30. dubna 2024 odpadá z provozních důvodů odpolední klub Rozmarýn II.

Výsledky zápisu do 1. tříd budou zveřejněny 3. května 2024 odpoledne.

Krajské kolo regionální soutěže pěveckých sborů se bude konat 3. května 2024 na naší škole, viz stránky hudebního festivalu Litoměřická notička

(Starší upozornění)

• Orientační běh

• Ve čtvrtek 06.10. se žáci naší školy zúčastnili orientačního běhu ve Vědomicích u Roudnice nad Labem. Největší zastoupení měly kategorie 9. a 8. tříd, ale nejúspěšnější byli mladší děti. 1. místo vybojoval Antonín Šerák, 2. místo Adéla Jelínková a 3. místo  Emilie Zachová (všichni 3.b). Jana Vokálková ze 4.b skončila na 2. místě. Našim reprezentantům děkujeme!

Jana Leníková

• Okresní kolo v přespolním běhu v Ploskovicích 5. 10. 2022

• Do okresního finále se zapojilo 17 dětí z naší školy. Závod proběhl za slunečného počasí v areálu ploskovického parku. Na výborném prvním místě skončily Sofie Beránková 5.b a Tereza Hrnčířová 9.b, na třetím místě se umístila Marie Mačajová 5.a.
          Ani závod družstev nevyšel pro naši školu naprázdno. Na druhé místo v soutěži družstev dosáhly dívky z 5. tříd ve složení Beránková, Mačajová, Šarkőzy a Žáčková a na třetí místo dívky z 8. a 9. tříd ve složení Hrnčířová, Kostelníková, Richterová, Hyšplerová a Krchová.
          Chlapci na medailové umístění nedosáhli, ale mezi nejlepšími ve svých kategoriích doběhli Jakub Klíma 5.a a Rudolf Kupka 8.b.

Pavlína Živcová

• Den divočiny

• 27. září si žáci naší školy užili projektový Den divočiny, který nově spojuje dřívější dny turistiky a zvířat. Paté a sedmé ročníky si mohly vybrat z nabídky pěších výletů, na kterých plnily připravené úkoly. Osmáci navštívili psí útulek a deváťáci pomáhali učitelům s přípravou pohádkového lesa pro druhé třídy a dopravní výchovou pro čtvrťáky. Další třídy se seznamovaly s péčí o kočky, dravce a řada z nich pracovala na projektech týkajících se různých druhů zvířat. A i když se pohádkový les změnil na školní pohádkový suterén, tak se celý den vydařil a to nejen díky tomu, že se umoudřilo i počasí.

V. Hanč

• Cyklopeloton litoměřických škol

• Ve čtvrtek 22. září jsme se zúčastnili již tradičního Cyklopelotonu litoměřických škol. Akci uspořádalo Zdravé město Litoměřice v rámci Evropského týdne mobility. Peloton čítající odhadem 140 cyklistů startoval na Mírovém náměstí a pokračoval do Třeboutic na Wakeboard. Tam si děti zasoutěžily v jízdě zručnosti, zdravovědě, znalosti dopravních značek a dalších disciplínách. Akce se vydařila, počasí jsme měli na objednávku a občerstvení bylo výborné :-) .

Velice děkujeme všem organizátorům akce ze Zdravého města, Městské policie i zdravotníkům.