• Klub dobré ráno

Dům dětí a mládeže Rozmarýn ve spolupráci s naší školou nabízí k využití dětskou hernu, kterou v ranních hodinách mohou navštěvovat děti od 4. tříd. Protože je organizátorem DDM Rozmarýn mohou tento kroužek navštěvovat děti ze všech ZŠ v Litoměřicích. Ranní klub je především vhodný pro dojíždějící děti anebo děti jejich rodiče pracují od brzkých hodin. Ale přivítáme každého, kdo rád hraje hry a sportuje a tvoří.
        Nabízíme řízenou činnost: výtvarné vyžití, pracovní, tělesné a rozumové činnosti. Zapojení do aktivit je dobrovolné.
        Zásadní rozdíl mezi klubem a školní družinou je v regulování příchodů a odchodů dětí. Děti si je určují samy.

• Vedoucí ZÚ Bc. Iljena Vančová
        • Den a místo schůzek: úterý, středa čtvrtek 7.00 do zazvonění. Herna ZŠ B. Němcové
        • Cena : 200,-Kč za 3 hodiny v týdnu na celý školní rok

Poznámka:
        Pro žáky naší školy (i pro 2. stupeň) je v pondělí a v pátek ráno od 7.00 hodin přístupná školní družina v prostorech klubu.

Klub Rozmarýn

Dům dětí a mládeže Rozmarýn ve spolupráci s naší školou nabízí k využití Dětskou hernu. Protože je organizátorem DDM Rozmarýn mohou tento kroužek navštěvovat děti ze všech ZŠ v Litoměřicích. ZÚ Klub Rozmarýn I., II., III., IV. mohou navštěvovat děti od 4. tříd.

Provozní doba:

• Po Klub Rozmarýn I. - 13.00-15.30 hodin, cena 200,-Kč za na celý školní rok
        • Út Klub Rozmarýn II. - 13.00-16.00 hodin, cena 200,-Kč za na celý školní rok
        • St Klub Rozmarýn III - 13.00-16.00 hodin, cena 200,-Kč za na celý školní rok
        • Čt Klub Rozmarýn IV. - 13.00-16.00 hodin, cena 200,-Kč za na celý školní rok

Volná činnost (pro ty, co se nechtějí zapojit do nabízených aktivit): stolní hry, poslech hudby, časopisy, PC, internet, stolní kulečník, stolní fotbal, stolní tenis, nebo si mohou jen tak povídat.

• Vedoucí ZÚ Bc. Iljena Vančová

Informace k přihlášení do nabízených kroužků Klub dobré ráno a Klub Rozmarýn

Webové stránky DDM Rozmarýn: www.ddmrozmaryn.cz.
        Vzhledem k potřebám zavedení elektronické evidence a příslušným změnám v legislativě bude DDM Rozmarýn od školního roku 2023-2024 přecházet na online registraci na kroužky, další příležitostné a táborové akce.

Od září bude spuštěna registrace pro veřejnost do vypsaných a kapacitně volných kroužků. Postup pro registraci zveřejníme na webových a fb stránkách DDM Rozmarýn.

V průběhu roku bude umožněna online registrace i na další aktivity DDM Rozmarýn. Na školní rok 2023-2024 již nebudou existovat přihlášky v tištěné podobě. Pro ty zájemce, kteří nedisponují přístupem na PC, bude od září k dispozici přihlašovací terminál na recepci DDM Rozmarýn. Platby za kroužky budou realizovány na základě pokynů a budou zahrnovat platby převodem, kartou i v hotovosti.