|
    • Pozdrav z lyžařského kurzu
     • Pozdrav z lyžařského kurzu

     • Zdravíme z lyžařského výcviku⛷️💖. Užíváme si krásného počasí, sněhu, smíchu, kamarádů, lyží sjezdových i běžeckých, her i tance!🤩 A všechny děti už brázdí sjezdovky!💖 Můžete se podívat do fotogalerie.

      sedmáci a osmáci z Boženy

     • Tělocvikáři na Boženě

     • U příležitosti našeho školního svátku - dnes je 11. února a svátek má BOŽENA, startujeme již ohlášené představování všech zaměstnanců naší školy. Začínáme našimi olympioniky! Takže: Tři, dva, jedna - start! Dámy a pánové, seznamte se!
      Všechny Vás zdraví ředitel!

     • Informace k provozu školy - od 3. ledna 2022

     • Vážení přátelé, rodiče a zákonní zástupci dětí,

      od ledna 2022 se upravuje četnost testování a následných opatření. Informace jsou přehledně popsány v přiloženém dokumentu - informace pro rodiče.

      Upozorňujeme Vás, že povinnost nosit ochranu dýchacích cest (chirurgická rouška nebo respirátor) ve společných prostorech nadále platí - tedy i pro vstup do budovy školy. Žádáme Vás, abyste zkontrolovali, že  žáci mají roušky/respirátory s sebou.

      Děkujeme za pochopení a spolupráci.

      PaedDr. Václav Hanč, Ph.D., ředitel školy

    • Vydařená Adventní aukce
     • Vydařená Adventní aukce

     • Během listopadu se u nás ve škole při výtvarné výchově a pracovních činnostech vyrábělo o sto šest. Začaly přípravy na vánoční jarmark. Ten se nakonec z epidemiologických důvodů konat nemohl, ale nahradila ho Adventní aukce na školním facebooku a malý jarmark pro děti ve škole. Aukce probíhala týden a nejen díky dětem, ale i šikovným rodičům se na ní sešlo přes dva tisíce krásných výrobků. Veškerý výnos z aukce byl věnován dvěma neziskovým organizacím, které si děti samy zvolily (Naděje Litoměřice a Záchranná stanice Falco). V aukci se podařilo získat cca 28000 Kč. Na jarmarku, který jsme pro děti připravili v našem krásném sále, se během dvou dnů vystřídaly děti od první do šesté třídy. Za symbolické ceny si mohly z další části věnovaných výrobků zakoupit drobné vánoční dárečky a zároveň také přímo přispět. Díky dětem se z jarmarku získalo dalších cca 11000 Kč, které budou rozděleny a zaslány stejným organizacím na účet.

      Kromě dobrého úmyslu, pospolitosti a velkorysosti vás všech, jsme si užili i krásnou vánoční atmosféru. Moc všem děkujeme! A já děkuji všem svým úžasným kolegům a kolegyním za pomoc a podporu, bez vás všech by to nešlo!

      Krásné nadcházející svátky, plné vánoční pohody a dětského smíchu vám všem.

      Miloslava Ladová

     • Vyjádření ředitele školy k současné epidemiologické situaci

     • Vážení přátelé, 

      stejně jako v celé republice, tak i v naší škole  se množí případy covid pozitivních dětí i dospělých. Chci Vás ujistit, že spolu s mými kolegy děláme vše proto, abychom šíření tohoto viru co nejvíce omezili.  V případě, že je nám rodiči nahlášen covid pozitivní žák, ihned začínáme trasovat dle pokynů Krajské hygienické stanice.  Seznam  rizikových kontaktů (to jsou všichni neočkovaní a ti, co covid neprodělali), zasíláme KHS a vyzýváme rodiče, aby si své děti ze školy vyzvedli. Rozhodnutí o karanténě je  plně v kompetenci KHS. Ta také informuje rodiče o dalším postupu. My ve škole často KHS předběhneme, sami ji kontaktujeme. V současné době budeme mít 3 třídy a dále některé jednotlivé žáky 1.stupně v karanténě. Ta trvá obvykle 7 dní, pokud se 5.až 7.den absolvuje negativní PCR test. Ve třídách, kde je nařízena, přecházíme na distanční výuku a snažíme se vše sladit s běžným školním životem. Sledujte, prosím, naše webové stránky a EduPage a buďte připraveni s námi v tomto úsilí spolupracovat. Moc Vám děkujeme.

      PaedDr. Václav Hanč, PhD., ředitel

Počet návštěv: 25485