• Ve čtvrtek 25. dubna 2024 se budou konat třídní schůzky:

• výbor rodičů od 16.00 hodin,
    • 1. supeň od 17.00 hodin,
    • 2. stupeň od 18.00 hodin.

V úterý 30. dubna 2024 odpadá z provozních důvodů odpolední klub Rozmarýn II.

Výsledky zápisu do 1. tříd budou zveřejněny 3. května 2024 odpoledne.

Krajské kolo regionální soutěže pěveckých sborů se bude konat 3. května 2024 na naší škole, viz stránky hudebního festivalu Litoměřická notička. Žáci, kteří se této akce neúčastní, budou mít tento den ředitelské volno.

• Tělocvikáři na Boženě

• U příležitosti našeho školního svátku - dnes je 11. února a svátek má BOŽENA, startujeme již ohlášené představování všech zaměstnanců naší školy. Začínáme našimi olympioniky! Takže: Tři, dva, jedna - start! Dámy a pánové, seznamte se!
          Všechny Vás zdraví ředitel!

• Informace k provozu školy - od 3. ledna 2022

• Vážení přátelé, rodiče a zákonní zástupci dětí,

od ledna 2022 se upravuje četnost testování a následných opatření. Informace jsou přehledně popsány v přiloženém dokumentu - informace pro rodiče.

Upozorňujeme Vás, že povinnost nosit ochranu dýchacích cest (chirurgická rouška nebo respirátor) ve společných prostorech nadále platí - tedy i pro vstup do budovy školy. Žádáme Vás, abyste zkontrolovali, že  žáci mají roušky/respirátory s sebou.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

• Vydařená Adventní aukce

• Během listopadu se u nás ve škole při výtvarné výchově a pracovních činnostech vyrábělo o sto šest. Začaly přípravy na vánoční jarmark. Ten se nakonec z epidemiologických důvodů konat nemohl, ale nahradila ho Adventní aukce na školním facebooku a malý jarmark pro děti ve škole. Aukce probíhala týden a nejen díky dětem, ale i šikovným rodičům se na ní sešlo přes dva tisíce krásných výrobků. Veškerý výnos z aukce byl věnován dvěma neziskovým organizacím, které si děti samy zvolily (Naděje Litoměřice a Záchranná stanice Falco). V aukci se podařilo získat cca 28000 Kč. Na jarmarku, který jsme pro děti připravili v našem krásném sále, se během dvou dnů vystřídaly děti od první do šesté třídy. Za symbolické ceny si mohly z další části věnovaných výrobků zakoupit drobné vánoční dárečky a zároveň také přímo přispět. Díky dětem se z jarmarku získalo dalších cca 11000 Kč, které budou rozděleny a zaslány stejným organizacím na účet.

Kromě dobrého úmyslu, pospolitosti a velkorysosti vás všech, jsme si užili i krásnou vánoční atmosféru. Moc všem děkujeme! A já děkuji všem svým úžasným kolegům a kolegyním za pomoc a podporu, bez vás všech by to nešlo!

Krásné nadcházející svátky, plné vánoční pohody a dětského smíchu vám všem.

Miloslava Ladová