• Individualizované vyučování

• - dělení tříd u většiny předmětů na poloviny
        - tandemová výuka matematiky
  • Krajské kolo regionální soutěže pěveckých sborů se bude konat 3. května 2024 na naší škole, viz stránky hudebního festivalu Litoměřická notička

(Starší upozornění)

• Den dětí na Boženě = Etnoden Boženy!

Etnoden je již tradičně nejžádanějším projektovým dnem na naší škole. Rozvrh si na tento den z velké nabídky mohou žáci sestavit sami a tak se i 01.06.2023 mj. vyučovala výroba náramků, čelenek a přívěsků. Luštily se šifry, vyučoval se beatbox, ale i vaření... Četly se pohádky, hrálo se na ukulele, lovily se kešky, tvořily se mandaly, cvičila se jóga, malovalo se na trička a v počítači atd.

Tento projektový den je na přípravu učiteli tím nejnáročnějším, ale pro žáky tím nejzábavnějším a proto je fajn, že jej mohou dostat ke Dni dětí!

PaedDr. Václav HANČ, Ph.D.

• V pondělí 22.5. jsme rozběhali celý park!

• Školní družina pořádala tradiční akci Běh v parku, která se u dětí vždy těší velké oblibě.
          Soutěžily všechny děti od 1. do 3. třídy a v cíli na ně čekaly úžasné sladké koláče :-) . Počasí se vydařilo a o rekordy nebyla nouze. Všichni odcházeli s úsměvem na tváři a o tom to je!  Můžete se podívat do fotogalerie.

Miloslava Ladová

• Základní škola Litoměřice, Boženy Němcové 2
        • 416735797, 739381391 volby: kancelář 20, ředitelna 21, sborovna 22, družina 26 a 27, klub 28
        • Boženy Němcové 873/2, Litoměřice, 412 01 412 01 Litoměřice Czech Republic