• Individualizované vyučování

• - dělení tříd u většiny předmětů na poloviny
          - tandemová výuka matematiky
  • Prosinec
    • 01.12.2022 - zrušena první plánovaná odstávka elektrické energie (ČEZ distribuce) → výuka proběhne podle rozvrhu hodin
    • 14.12.2022 - ředitelské volno z důvodu druhé plánované odstávky elektrické energie (ČEZ distribuce)
    • 14.12.-16.12.2022 sběrová akce (papír)
    • od 23.12.2022 vánoční prázdniny

(Starší upozornění)

• Běh v parku

• V pondělí 16.5. proběhla další z akcí připravovaných naší družinou. Tentokrát to byl Běh v parku.

💖 Děti do toho šly naplno, vzájemně si fandily a podporovaly se. Cílem jich proběhlo 106. Všichni🏃🏃🏻‍♀️ byli odměněni vynikajícím koláčem. Počasí přálo a akci si užily jak děti, tak paní vychovatelky.🌞

Petra Přikrylová

• Den harmonie - 2022

• Ve středu 11.5.2022 u nás ve škole proběhl další z velkých projektových dnů - Den harmonie! ❤️
          Vydali jsme se s dětmi poznávat naši historii, budoucnost i umění. Všichni byli vyladění, usměvaví, poznávání chtiví - zkrátka vládla harmonie. 😊
          První stupeň poznával město nám nejbližší - Litoměřice. Menší děti byly ve sklepích i na hradbách, tvořily pohádky a pohádkou v divadle i zakončily. Páťáci šli do historie hlouběji, vystoupali na Říp a navštívili HistoryPark, kde si vyzkoušeli, jaké je to být archeologem.
          Druhý stupeň se vydal vlaky i autobusy do našeho hlavního města. Šesťáci navštívili planetárium, sedmáci šli rovnou na Hrad, osmáci bádali v Národním muzeu a devítky se rozběhly po Starém Městě🌞.
          Den Harmonie se opět vydařil, děkujeme za skvělou organizaci paní učitelce Doudové, Švihlíkové, Příhodové a Slávikové.

Miloslava Ladová

• Dopravní soutěž mladých cyklistů

• Ve čtvrtek 12.5. proběhlo na dopravním hřišti v Litoměřicích okresní kolo soutěže mladých cyklistů.
          V konkurenci litoměřických škol se naši cyklisté neztratili a obsadili v kategoriích mladších i starších žáků
          3. místa.

Mladší tým tvořili: Sebastian Kalinin, Jonáš Jiskra, Majda Illichmannová a Nela Karpíšková. Za starší žáky soutěžili: Vojta Kratochvíl, Štěpán Simon, Amélie Podzimková a Eliška Richterová.

Všem zúčastněným blahopřejeme k výbornému výsledku a děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Romana Cabalková

• Školní kolo recitační soutěže 1. stupně

• Ve středu 6.4. 2022 se u nás konalo školní kolo recitační soutěže žáků prvního stupně. Zájem o účast byl velký a výkony dětí úžasné! 💖

Porota to neměla vůbec jednoduché, ale rozhodnout musela. Nejčastěji recitovanou autorkou byla Ester Stará, jejíž básničky děti hodně baví. Moc gratulujeme vítězům! Všem dětem děkujeme za účast a paním učitelkám za přípravu krásné soutěže.

Vítězové dle kategorií:

• 2. třídy