Důležité informace o provozu školy po 12. dubnu 2021 (rozvrhy hodin, testování žáků, prezenční a distanční výuka) - čtěte zde.

• Výtvarná výchova online - 6.b

• Nejde o to distanční výuku jen přežít, ale také si ji užít. Třída 6.b dokázala, že to jde. Při online třídnických hodinách jsme se pustili do malby temperami. Inspiroval nás přírodopis, kde šesťáci právě probírají buňky. Jsme doma kvůli řádícím buňkám koronaviru, a tak jsme nemohli jinak, než je zkusit namalovat. Došlo však i na buňky kmenové. Ve fotogalerii posuďte, jak se 6.b povedly.

Mgr. Gabriela Rožec

• Deváťáci na workshopu s Památníkem Terezín

• Naši žáci jsou pro nás na prvním místě! Neustále se snažíme distanční výuku zlepšovat a obohacovat, aby byla pro děti stejně tak zajímavá jako přínosná. A to nejen formou našich workshopů, ale také ve spojení s jinými organizacemi. Díky tomu se například dnes žáci devátých ročníků, při hodině dějepisu s panem učitelem Jiřím Kombrzou, zúčastnili online přednášky vzdělávacího oddělení Památníku Terezín. Děkujeme za tuto možnost, bylo to velmi přínosné a obohacující nejen pro děti.

PaedDr. Václav Hanč, Ph.D., ředitel školy

• Ledové tvoření čtvrťáků

• Venku mrzne, všude kolem se sype bílá nádhera. Využili jsme mrazivé počasí k ledovému kouzlení. Děti měly za úkol vytvořit ledové ozdoby. Jejich práce jsou krásné a kdybychom byli spolu ve škole, jistě bychom si jimi vyzdobili i naše okolí. Nyní s nimi zkrášlíme náš web a potěšíme vaše smysly.

Čtvrtábéčko s paní učitelkou Evčou

• Pokračujeme ve vylepšování výuky

• Naši žáci mají nově možnost účastnit se keramických workshopů, které pro ně škola připravila. Týkají se žáků  2. stupně a vede je asistentka pedagoga Miloslava Ladová. Během šesti odpolední se seznámí s prací s keramickou hlínou, připraví si své výrobky a ty jim potom budou vypáleny a glazovány. „Chceme našim žákům  pokračující on line výuku zpestřit a ozvláštnit“, říká ředitel školy PaedDr.Václav Hanč. Současná doba je pro všechny velmi náročná, např. pěvecké sbory Páni kluci a Puellae cantantes i jejich přípravná oddělení zkouší on line a pedagogové školy stále vymýšlí nové aktivity, kterými se snaží své žáky motivovat k práci. Rodiče budoucích prvňáčků mohou už v současné době telefonicky registrovat své děti k zápisu.

Mgr. Martin Hrdina, zástupce ředitele

Počet návštěv: 2038340