Důležité informace o provozu školy po 12. dubnu 2021 (rozvrhy hodin, testování žáků, prezenční a distanční výuka) - čtěte zde.

• Reklama na Božku aneb rozvoj komunikační schopnosti - 4. a 5. třídy

• Naši šikovní čtvrťáčci a páťáčci dostali za úkol vytvořit plakát, reklamní leták či reklamu na naši školu. Poradili si se zadáním nad očekávání. Projevili kreativitu, zapojili fantazii a představivost a v někom se probudilo i tzv. básnické střevo. Při prohlížení krásných prací mi plesalo srdce, texty byly zábavné a mnohé práce mě i dojaly. Ráda se s vámi o ně podělím a jistě si uděláte obrázek o tom, jaký vztah mají naše děti ke škole, kde se nejen učí. Možná reklamy, které doprovázejí tento text budou pro budoucí prvňáčky vodítkem, kam a kterou cestou se vydat v nadcházejících letech :-).

Děti ze čtvrtých a pátých tříd s paní učitelkou Evou S.

• Vítejte na online dni otevřených dveří - 28. ledna 14.00-17.00 hodin

• Připojit se můžete z počítače, notebooku, tabletu či chytrého mobilního telefonu. K dispozici Vám budou:

• ředitel školy PaedDr. Václav Hanč, Ph.D.,
          • zástupce ředitele Mgr. Josef Kupka,
          • zástupce ředitele Mgr. Martin Hrdina.

Připojíte se kliknutím na následující místnost (nebo zadáním kódu do aplikace Google Meet):

Můžete si prohlédnout fotografie školních učeben a družiny.

Další informace k připojení

• Pro připojení pomocí počítače budete potřebovat internetový prohlížeč - např. Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari nebo Microsoft Edge.
          • Pro připojení pomocí mobilu či tabletu se systémy Android nebo iOS budete potřebovat aplikaci Google Meet, zdarma dostupnou z Google Play či Apple App Store.

• Sněhuláčci ve 4.B

• Společné sněhové radovánky nás letos asi minou, ale my jsme si je udělali s dětmi alespoň online (no jak jinak v dnešní době). Děti se pustily do staveb a jak sami uvidíte, jejich fantazie a představivost je bujará. Je skvělé, že se děti do všeho zapojují alespoň takto na dálku a sdílí s námi jejich zimní radovánky. Snad se vám naše stavbičky budou líbit a třeba i pro vás budou malou inspirací.

Čtvrtábéčko s paní učitelkou Evčou

• Výtvarné práce žáků 6.a

• Vedle distanční výuky a plnění školních povinností žáci 6.a nezaháleli a vytvořili několik povedených výtvarných prací. Rozvíjeli svoji fantazii a vyzkoušeli si hned několik výtvarných technik, například frotáž, proláž (též známá jako roláž) a zapouštění barev do vlhkého papíru. Věřím, že ve svém tvoření na chvilku zapomněli na vnější svět a nabrali síly k další pilné práci. Jsem ráda, že se o pár těchto prací mohu podělit také s Vámi.

Markéta Egreši, třídní učitelka 6.a

Počet návštěv: 2038420