• Ve čtvrtek 25. dubna 2024 se budou konat třídní schůzky:

• výbor rodičů od 16.00 hodin,
    • 1. supeň od 17.00 hodin,
    • 2. stupeň od 18.00 hodin.

V úterý 30. dubna 2024 odpadá z provozních důvodů odpolední klub Rozmarýn II.

Výsledky zápisu do 1. tříd budou zveřejněny 3. května 2024 odpoledne.

Krajské kolo regionální soutěže pěveckých sborů se bude konat 3. května 2024 na naší škole, viz stránky hudebního festivalu Litoměřická notička

• iBožena - zpravodaj

• Na začátku školního roku Vám z Boženy posíláme přehled základních informací o škole. Součástí zpravodaje jsou důležitá data, např. třídních schůzek či prázdnin. Ohlédneme se i za několika úspěchy minulého školního roku. Stále platí, že hlavní komunikační kanál mezi školou, žáky a rodiči je systém EduPage. Aktuality během školního roku dále vkládáme na webové stránky www.skolabn.cz, sociální síť Facebook a Instagram. Staňte se našimi fanoušky. Další informace se dočtete v našem zpravodaji.

• Uvítání nových prvňáčků

• V pondělí 4. 9. 2023 jsme ve Varhanním sále naší školy slavnostně přivítali nové prvňáčky. Ti dorazili v doprovodu svých rodičů a prarodičů. Na začátku všem přítomným zazpíval pěvecký sbor Modrásci pod vedením sbormistrů Alexandry a Romana Pallasových. Následně pan ředitel osobně přivítal všechny nové žáky a paní učitelky s vychovatelkami ze školní družiny se s dětmi odebraly do tříd. Můžete se podívat do fotogalerie.

• Informace k prvnímu týdnu školního roku 2023/2024

• Milí přátelé, zdravím Vás všechny před začátkem nového školního roku.

V prvním týdnu bude výuka dle následujícího rozpisu:

• V pondělí 4. 9. 23 slavnostně zahájíme nový školní rok a vyučování skončí v 8.40 hod.
          • V úterý 5. 9. 23 budou třídní učitelé se svými třídami a vyučování na 1. stupni skončí v 11.40 hod a na druhém stupni ve 12.35 hod.
          • Ve středu, čtvrtek a pátek 6.-8. 9. 23 budeme vyučovat podle rozvrhu, ale bez odpoledního vyučování.

Vyučování dle úplného rozvrhu začne v pondělí 11.9. 2023.

Přeji nám všem úspěšný školní rok!

• Prázdninové přípravy na Boženě

• Během celého posledního srpnového týdne jsme se intenzivně připravovali na zahájení nového školního roku. Absolvovali jsme výjezdní zasedání a teambuilding v kempu v Úštěku a kurz hodnotového vzdělávání v rámci šablon OP JAK. Věnovali jsme se i výzdobě školy a dalším činnostem souvisejícím s nastupujícím novým školním rokem. Všichni si přejeme, aby byl pro žáky školy přínosný a zajímavý.