Důležité informace o provozu školy po 12. dubnu 2021 (rozvrhy hodin, testování žáků, prezenční a distanční výuka) - čtěte zde.

• Zamyšlení nad svým já ve 4. a 5. třídách

• V rámci distanční dramatické výchovy jsem zadala dětem vypracovat myšlenkovou mapu, která se zaměřuje na jejich osobu.
          Pro mnohé z nás není jednoduché hovořit nebo psát o sobě, o svých přáních, o svých úspěších či prohrách. I to však posiluje identitu dítěte, která se formuje především v mladším školním věku. Děti dle svého uvážení zpracovaly téma originálně a podle svých představ. Splnily tak své i mé očekávání  a jak sami uvidíte, jejich hodnoty a postoje jsou ovlivněné dnešní situací a dobou. Ráda se s nimi podělím o jejich životní radosti i strasti, přesně tak, jak to chodí i v reálném životě.
          Práce jsou povedené a ve fotogalerii je malá ukázka. Přeji Všem hodně sil a pozitivních dní v novém roce.

paní učitelka Eva S. a třídy 4.A, 4.B, 5. A a 5.B

• Školní kolo olympiády z českého jazyka

• Ani v ,,covidovém období" naši šikovní žáci nezahálejí a zapojují se do soutěží a olympiád, které jsou vyhlášené distanční formou. V prosinci proběhlo například školní kolo olympiády z českého jazyka, kterého se zúčastnilo 7 žáků osmých a devátých tříd. Nejúspěšnějšími řešiteli byli Matyáš Ženkl a Anna Burešová, kteří společně obsadili 1. místo a postupují do okresního kola. Na 2. místě se opět společně umístili Marie Chrudimská a Ondřej Valušek, na 3. místě Vilém Učík. Pro realizaci školního kola jsme využili naše prostředí Google Workspace, ve kterém jsme žákům nasdíleli zadání prostřednictvím Google Formulářů, do nichž mohli rovnou vkládat své řešení a vše jednoduše odeslat. Postupujícím gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v okresním kole a všem zúčastněným děkujeme.

Mgr. Tomáš Zika

Počet návštěv: 2038380