• Ve čtvrtek 25. dubna 2024 se budou konat třídní schůzky:

• výbor rodičů od 16.00 hodin,
    • 1. supeň od 17.00 hodin,
    • 2. stupeň od 18.00 hodin.

V úterý 30. dubna 2024 odpadá z provozních důvodů odpolední klub Rozmarýn II.

Výsledky zápisu do 1. tříd budou zveřejněny 3. května 2024 odpoledne.

Krajské kolo regionální soutěže pěveckých sborů se bude konat 3. května 2024 na naší škole, viz stránky hudebního festivalu Litoměřická notička. Žáci, kteří se této akce neúčastní, budou mít tento den ředitelské volno.

• Osmáci a deváťáci fotografovali v parku

• V minulých dnech jsme vyrazili s 8. třídami a 9.a fotografovat ven na téma „​​​​​S​vět kolem nás“. Snažila jsem se žákům otevřít oči a naučit je nahlížet na své okolí ne zcela běžným způsobem - vidět a hledat estetično v různých tvarech, strukturách nebo v zajímavých barevných kompozicích. Žáci pak měli sami sebekriticky vybrat 5 nejlepších fotografií. Myslím, že se jim to podařilo skvěle a chválím je za jejich práci. Můžete se podívat do fotogalerie.

Mgr. Michaela Kozelková

• Okresní přebor nejmladšího žactva v lehké atletice

• Ve čtvrtek 18.5. se v Lovosicích konal okresní přebor nejmladšího žactva v lehké atletice. Naši školu reprezentovalo 5 děvčat  a 3 chlapci z 1.stupně. Všichni závodníci podali skvělé výkony. K nejlepším přeborníkům okresu se zařadil Jakub Bukovský ze 3.B, který vyhrál v kategorii žáků 3.tříd, a Vilém Veselý z 5.B, ten obhájil loňské prvenství v kategorii 5.tříd.

Oběma jmenovaným atletům blahopřejeme k medaili a skvělému výsledku. Ostatním dětem děkujeme za reprezentaci naší školy.

Mgr.Romana Cabalková

• Velký úspěch v matematice

• Velký úspěch zaznamenal žák naší školy Štěpán Šebek, když v minulých dnech zvítězil v okresním kole matematické olympiády! A tak pod pod diplomy z různých mezinárodních sborových soutěží tentokrát stojí vítěz z olympiády matematické! Gratulujeme a máme velkou radost!

PaedDr. Václav Hanč, Ph.D.

• Přebory nejmladšího žactva v lehké atletice

• V pátek 12.05.2023 se v Litoměřicích konaly přebory nejmladšího žactva v lehké atletice. Naši školu reprezentovalo 8 děvčat a 8 chlapců z 1. stupně. Všichni závodníci podali skvělé výkony a 9 z nich postoupilo do okresního kola.

Jsou to:

• Terezie Černíková - 3. místo
          • Nicoletta Hyšplerová - 1. místo
          • Adéla Jelínková - 3. místo
          • Jakub Bukovský - 1. místo
          • Sofie Kučerová - 3. místo
          • Honza Fedorovič - 3. místo
          • Lucka Žáčková - 2. místo
          • Vilda Veselý - 1. místo
          • Vojta Grosman - 2. místo

Všem sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a držíme palce do okresního kola, které bude 18.05.2023 v Lovosicích.

Romana Cabalková