• Den divočiny - úterý 27.09.2022

(Starší upozornění)

• Pohár rozhlasu - okresní kolo 2022

• Božena je zlatá! ❤️🥇🏆Super výsledek se povedl našim mladým atletům. V tradičním Poháru rozhlasu, soutěži týmů v atletice, vyhráli okresní kolo v konkurenci čtrnácti škol! Družstvo tvořili Daniel Štulla, Daniel Zelenka, Ruda Kupka, Vojta Mareš, Nikolas Johanovský, Tadeáš Tichý a Oliver Tomko.👏 Krásné sedmé místo obsadila i mladší děvčata. Všem reprezentantům děkujeme a přejeme další sportovní úspěchy!

Jan Fibich

• 10. ročník Přeboru litoměřických škol na veslařských ergometrech

• Ve středu 30.3. se 18 chlapců a děvčat z naší školy zúčastnilo 10. ročníku Přeboru litoměřických škol na veslařských ergometrech. Ve velké konkurenci ostatních litoměřických škol se neztratili a řada z nich získala velmi pěkné umístění.

• 1. místo Lilien Marschallová (4.b)
          • 2. místo Marie Mačajová (4.a)
          • 3. místo Alice Veselá (6.b)
          • 3. místo Daniel Kopřiva (6.b)
          • 1. místo Leontýna Bortčová (7.a)
          • 1. místo David Filip (8.b)

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a medailistům blahopřejeme k skvělému výsledku. Můžete se podívat do fotogalerie.

Romana Cabalková

• Štafetový běh

• Ve čtvrtek 28. dubna se uskutečnil v Lovosicích na atletickém stadionu okresní přebor Štafetového běhu. Naši školu reprezentovalo 16 chlapců a děvčat ze 3.-5. ročníku. Závodníci běželi ve dvou štafetách 8 x 100 m. Doplňkovou soutěží byl hod medicinbalem a skok z místa. V konkurenci 10 škol se naši závodníci neztratili a obsadili pěkné 5. místo. Všem děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

Miloslava Ladová