• Zvláštní zápis - спеціальний запис

Oznámení o konání zvláštního zápisu do základního vzdělávání ve školním roce 2022/2023 podle § 2 zákona č. 67/2022 Sb. (Lex Ukrajina školství)
    Повідомлення про спеціальний запис до початкової школи на навчальний рік 2022/2023 згідно з § 2 Закону № 67/2022 Зб. («лекс Україна» - освіта)

Výsledky zápisu do prvních tříd pro školní rok 2022/2023

Vážení rodiče a zákonní zástupci budoucích prvňáčků,

velice si vážíme Vašeho zájmu o naši školu. Všem přijatým gratulujeme a ostatním se omlouváme. Bohužel jsme nemohli z kapacitních důvodů vyhovět všem.

(Starší upozornění)

• Den harmonie - 2022

• Ve středu 11.5.2022 u nás ve škole proběhl další z velkých projektových dnů - Den harmonie! ❤️
          Vydali jsme se s dětmi poznávat naši historii, budoucnost i umění. Všichni byli vyladění, usměvaví, poznávání chtiví - zkrátka vládla harmonie. 😊
          První stupeň poznával město nám nejbližší - Litoměřice. Menší děti byly ve sklepích i na hradbách, tvořily pohádky a pohádkou v divadle i zakončily. Páťáci šli do historie hlouběji, vystoupali na Říp a navštívili HistoryPark, kde si vyzkoušeli, jaké je to být archeologem.
          Druhý stupeň se vydal vlaky i autobusy do našeho hlavního města. Šesťáci navštívili planetárium, sedmáci šli rovnou na Hrad, osmáci bádali v Národním muzeu a devítky se rozběhly po Starém Městě🌞.
          Den Harmonie se opět vydařil, děkujeme za skvělou organizaci paní učitelce Doudové, Švihlíkové, Příhodové a Slávikové.

Miloslava Ladová

• Dopravní soutěž mladých cyklistů

• Ve čtvrtek 12.5. proběhlo na dopravním hřišti v Litoměřicích okresní kolo soutěže mladých cyklistů.
          V konkurenci litoměřických škol se naši cyklisté neztratili a obsadili v kategoriích mladších i starších žáků
          3. místa.

Mladší tým tvořili: Sebastian Kalinin, Jonáš Jiskra, Majda Illichmannová a Nela Karpíšková. Za starší žáky soutěžili: Vojta Kratochvíl, Štěpán Simon, Amélie Podzimková a Eliška Richterová.

Všem zúčastněným blahopřejeme k výbornému výsledku a děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Romana Cabalková

• Školní kolo recitační soutěže 1. stupně

• Ve středu 6.4. 2022 se u nás konalo školní kolo recitační soutěže žáků prvního stupně. Zájem o účast byl velký a výkony dětí úžasné! 💖

Porota to neměla vůbec jednoduché, ale rozhodnout musela. Nejčastěji recitovanou autorkou byla Ester Stará, jejíž básničky děti hodně baví. Moc gratulujeme vítězům! Všem dětem děkujeme za účast a paním učitelkám za přípravu krásné soutěže.

Vítězové dle kategorií:

• 2. třídy
            • 1. Miriam Illichmannová
            • 2. Nikol Bludská
            • 3. Jiří Jenček
          • 3. třídy
            • 1. Adina Ladová
            • 2. Andrea Tupcová, Žofia Žoncová
            • 3. Tereza Magdaléna Hrdinová
          • 4. třídy
            • 1. Kristýna Brejchová
            • 2. Mariana Žižková, Natálie Munčinská
            • 3. Agáta Nevrtalová
          • 5. třídy
            • 1. Zuzana Štěrbová
            • 2. Justýna Chytilová
            • 3. Magdaléna Illichmannová

Miloslava Ladová

• Pohár rozhlasu - okresní kolo 2022

• Božena je zlatá! ❤️🥇🏆Super výsledek se povedl našim mladým atletům. V tradičním Poháru rozhlasu, soutěži týmů v atletice, vyhráli okresní kolo v konkurenci čtrnácti škol! Družstvo tvořili Daniel Štulla, Daniel Zelenka, Ruda Kupka, Vojta Mareš, Nikolas Johanovský, Tadeáš Tichý a Oliver Tomko.👏 Krásné sedmé místo obsadila i mladší děvčata. Všem reprezentantům děkujeme a přejeme další sportovní úspěchy!

Jan Fibich