• Pokračujeme ve vylepšování výuky

• Naši žáci mají nově možnost účastnit se keramických workshopů, které pro ně škola připravila. Týkají se žáků  2. stupně a vede je asistentka pedagoga Miloslava Ladová. Během šesti odpolední se seznámí s prací s keramickou hlínou, připraví si své výrobky a ty jim potom budou vypáleny a glazovány. „Chceme našim žákům  pokračující on line výuku zpestřit a ozvláštnit“, říká ředitel školy PaedDr.Václav Hanč. Současná doba je pro všechny velmi náročná, např. pěvecké sbory Páni kluci a Puellae cantantes i jejich přípravná oddělení zkouší on line a pedagogové školy stále vymýšlí nové aktivity, kterými se snaží své žáky motivovat k práci. Rodiče budoucích prvňáčků mohou už v současné době telefonicky registrovat své děti k zápisu.

Mgr. Martin Hrdina, zástupce ředitele

• Reklama na Božku aneb rozvoj komunikační schopnosti - 4. a 5. třídy

• Naši šikovní čtvrťáčci a páťáčci dostali za úkol vytvořit plakát, reklamní leták či reklamu na naši školu. Poradili si se zadáním nad očekávání. Projevili kreativitu, zapojili fantazii a představivost a v někom se probudilo i tzv. básnické střevo. Při prohlížení krásných prací mi plesalo srdce, texty byly zábavné a mnohé práce mě i dojaly. Ráda se s vámi o ně podělím a jistě si uděláte obrázek o tom, jaký vztah mají naše děti ke škole, kde se nejen učí. Možná reklamy, které doprovázejí tento text budou pro budoucí prvňáčky vodítkem, kam a kterou cestou se vydat v nadcházejících letech :-).

Děti ze čtvrtých a pátých tříd s paní učitelkou Evou S.

• Vítejte na online dni otevřených dveří - 28. ledna 14.00-17.00 hodin

• Připojit se můžete z počítače, notebooku, tabletu či chytrého mobilního telefonu. K dispozici Vám budou:

• ředitel školy PaedDr. Václav Hanč, Ph.D.,
          • zástupce ředitele Mgr. Josef Kupka,
          • zástupce ředitele Mgr. Martin Hrdina.

Připojíte se kliknutím na následující místnost (nebo zadáním kódu do aplikace Google Meet):

Můžete si prohlédnout fotografie školních učeben a družiny.

Další informace k připojení

• Pro připojení pomocí počítače budete potřebovat internetový prohlížeč - např. Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari nebo Microsoft Edge.
          • Pro připojení pomocí mobilu či tabletu se systémy Android nebo iOS budete potřebovat aplikaci Google Meet, zdarma dostupnou z Google Play či Apple App Store.