• Individualizované vyučování

• - dělení tříd u většiny předmětů na poloviny
          - tandemová výuka matematiky
  • Prosinec
    • 01.12.2022 - zrušena první plánovaná odstávka elektrické energie (ČEZ distribuce) → výuka proběhne podle rozvrhu hodin
    • 14.12.2022 - ředitelské volno z důvodu druhé plánované odstávky elektrické energie (ČEZ distribuce)
    • 14.12.-16.12.2022 sběrová akce (papír)
    • od 23.12.2022 vánoční prázdniny

(Starší upozornění)

• Slavnostní koncert k 25. výročí Litoměřické notičky

• V pátek 14. 10. 2022 se sbory z naší školy předvedly na koncertě, který se konal ve velkém sále Kulturního a konferenčního centra Litoměřic. Oslavily tím čtvrtstoletí našeho sborového festivalu.
          Postupně se představily sbory: Sedmikrásky, Čmeláčci, Pampelišky, Barvičky, Kluci a Kocouři, Dráčci, Modrásci, Páni kluci a Puellae cantantes. Na závěr společně zazpívaly Litoměřickou z Boženy. Zcela zaplněný největší sál ve městě odměnil malé i větší zpěváky potleskem ve stoje a ocenil tak jejich skvělé výkony.

Josef Kupka

• Orientační běh

• Ve čtvrtek 06.10. se žáci naší školy zúčastnili orientačního běhu ve Vědomicích u Roudnice nad Labem. Největší zastoupení měly kategorie 9. a 8. tříd, ale nejúspěšnější byli mladší děti. 1. místo vybojoval Antonín Šerák, 2. místo Adéla Jelínková a 3. místo  Emilie Zachová (všichni 3.b). Jana Vokálková ze 4.b skončila na 2. místě. Našim reprezentantům děkujeme!

Jana Leníková

• Okresní kolo v přespolním běhu v Ploskovicích 5. 10. 2022

• Do okresního finále se zapojilo 17 dětí z naší školy. Závod proběhl za slunečného počasí v areálu ploskovického parku. Na výborném prvním místě skončily Sofie Beránková 5.b a Tereza Hrnčířová 9.b, na třetím místě se umístila Marie Mačajová 5.a.
          Ani závod družstev nevyšel pro naši školu naprázdno. Na druhé místo v soutěži družstev dosáhly dívky z 5. tříd ve složení Beránková, Mačajová, Šarkőzy a Žáčková a na třetí místo dívky z 8. a 9. tříd ve složení Hrnčířová, Kostelníková, Richterová, Hyšplerová a Krchová.
          Chlapci na medailové umístění nedosáhli, ale mezi nejlepšími ve svých kategoriích doběhli Jakub Klíma 5.a a Rudolf Kupka 8.b.

Pavlína Živcová

• Den divočiny

• 27. září si žáci naší školy užili projektový Den divočiny, který nově spojuje dřívější dny turistiky a zvířat. Paté a sedmé ročníky si mohly vybrat z nabídky pěších výletů, na kterých plnily připravené úkoly. Osmáci navštívili psí útulek a deváťáci pomáhali učitelům s přípravou pohádkového lesa pro druhé třídy a dopravní výchovou pro čtvrťáky. Další třídy se seznamovaly s péčí o kočky, dravce a řada z nich pracovala na projektech týkajících se různých druhů zvířat. A i když se pohádkový les změnil na školní pohádkový suterén, tak se celý den vydařil a to nejen díky tomu, že se umoudřilo i počasí.